Ceník grafických prací

Webdesign - návrhy vzhledů e-shopů a dalších www projektů

Cena se vždy řídí komplikovaností a obsáhlostí celé zakázky a bývá s klientem domluvena individuálně. Ceny v tabulce jsou proto pouze orientační.

Návrh vzhledu e-shopu poskytovaného firmou SpeedWeb2.800,- Kč
cena zahrnuje úvodní konzultaci a kompletní design obchodu - layout, grafické prvky i css styly na webu i na generovaných dokumentech (objednávky, faktury). V případě požadavku na doplnění ze strany zákazníka je v ceně i 1 hodina dodatečných grafických prací. Pokud si klient přeje i vytvoření vlastního dárkového voucheru pro e-shop, je cena navýšena o 200,- Kč. V případě požadavku na návrh bitmapového loga bude cena navýšena o 400,- Kč.
Návrh slevového kuponu pro e-shop200,- Kč
Návrh webových stránekod 3.600,- Kč (hlavní strana + 1 vnitřní strana), většinou však bývá cena za celou zakázku dohodnuta s klientem předem

Příprava kompletní korporátní identity - návrh loga, korporátní barvy (včetně kompletního logomanuálu), razítka, vizitky, hlavičkové papíry, obálky, komplimentky

Cena se vždy řídí komplikovaností a obsáhlostí celé zakázky a bývá s klientem domluvena individuálně. Pokud se jedná pouze o dílčí prvky z celkové tvorby korporátní identity (např. pouze návrh loga, pouze hlavičkové papíry), pak platí ceny uvedené v této tabulce:

Překreslení bitmapového loga do křivekpodle komplikovanosti od 400,- Kč
Návrh logotypu3.000,- Kč
Tvorba logomanuálupodle rozsahu od 1000,- Kč
Návrh razítka400,- Kč
Návrh vizitky (vždy je dodáno několik návrhů)800,- Kč
Návrh hlavičkových papírů800,- Kč
Návrh obálek, komplimentekod 400,- Kč

Design firemních propagačních materiálů, prospektů, kalendářů, katalogů a výročních zpráv

Cena se vždy řídí komplikovaností a obsáhlostí celé zakázky a bývá s klientem domluvena individuálně. Vždy záleží na počtu stran, náročnosti úpravy dodaných fotografií i rozsahu následných úprav.

A4 reklamní leták jednostránkovýod 600,- Kč

Dynamické (flash) či statické reklamní prvky a bannery pro www stránky

Statický banner (pop-up)250,- Kč
Dynamický banner - gif400,- Kč
Dynamický banner – flashod 450,- Kč

Úprava prodejních fotografií do e-shopů

Ořezání prodejních fotografií, barevná úprava, odstranění šumu, retuš a příprava koláží prodejních fotografií bývá většinou účtována hodinovou sazbou. Pokud se jedná jen o ořez jednoduchých tvarů bez dalších velkých úprav, může být předem dohodnuta i cena za jeden obrázek. Vždy záleží na konkrétní zakázce a domluvě s klientem.

Pozvánky, PF, vánoční přání

Cena se vždy řídí komplikovaností a obsáhlostí celé zakázky a bývá s klientem domluvena individuálně. Vždy záleží na počtu stran, náročnosti úpravy dodaných fotografií i rozsahu následných úprav.

Příprava inzerce

Ceny jsou vždy stanoveny na základě rozsahu dané zakázky a velikosti inzerátu. Většinou však začínají na 400,- Kč za inzerát (pouze logo + text).

Vizualizace u 3D objektů - automobily, propagační předměty, návrhy interiérů kanceláří a provozoven

Při požadavku tvorby kompletní korporátní identity bývají 3D vizualizace automaticky zahrnuty v ceně celé zakázky. V případě požadavku samostatné 3D vizualizace platí cena 200,- Kč za jednu vizualizaci. V případě komplikovanějších vizualizací může být cena po předchozí dohodě s klientem adekvátně navýšena.

Další grafické práce dle domluvy s klientem

Řekněte nám, o co byste měli zájem a my Vám řekneme, kolik to bude stát. Našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc.


Pokud následné úpravy přesáhnou obvyklou hranici, je každá hodina účtována sazbou 300,- Kč/hod. Nejmenší možná fakturovatelná částka činí 300,- Kč. Všechny uvedené ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.