Grafické práce

domů

Vizitky, razítka, hlavičkové papíry, obálky, komplimentky

V dnešní době má vizitku už opravdu téměř každý, a proto je tak důležité, aby právě ta Vaše byla jedinečná a dokázala zaujmout natolik, že bude mezi desítkami dalších vizitek ležících na stole ihned rozpoznatelná. To ovšem ani v nejmenším neznamená, že je třeba vytisknout ji na svítivě zelený papír, přecpat ji informacemi nebo vyvést v odstínech celého barevného spektra.

Je třeba si uvědomit, že vizitka není reklamní leták. Správná vizitka by měla být přehledná a dobře zapamatovatelná. Měla by být vyvedena ve firemních barvách tak, aby korespondovala s jednotným firemním stylem a měla by obsahovat jen podstatné informace (tedy logo firmy, titul, jméno a příjmení, pozici, název firmy a kontaktní údaje vč. e-mailu a adresy webových stránek).

Návrh vizitek, stejně tak jako dalších firemních tiskovin (hlavičkových papírů, obálek, komplimentek, nebo i razítka), je proto dalším logickým krokem při tvorbě logotypu a následně celé firemní identity.

Grafické studio Kružítko Vám nabízí nejen návrh firemních tiskovin a jejich předání ve vektorovém formátu (v křivkách), ale i následnou přípravu šablon (hlavičkových papírů, pozadí prezentací) tak, aby bylo možno ke korespondenci (standardní i elektronické) využít Vaše textové editory a další ve Vaší firmě využívaný software.

ceník